صفحه نخست »  یو پی اس برای کولر گازی / بهترین ups کولرگازی
  • مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

 یو پی اس برای کولر گازی / بهترین ups کولرگازی

یو پی اس کولر گازی

یو پی اس به عنوان یک منبع تغذیه بدون توقف و هم چنین تثبیت کننده و تنظیم کننده ولتاژ در موارد مختلفی به کار می آید. علاوه بر استفاده یو پی اس برای آسانسور، درب اتوماتیک و دوربین مداربسته برای کولر گازی هم می توان از ups کمک گرفت.  به خصوص این که این روزها مشکلات قطعی برق بسیار بیش از گذشته شده است. در این سری از مقاله ایران یو پی اس با استفاده یو پی اس برای کولر گازی بیشتر آشنا شوید.

افزایش چشم گیر استفاده از کولر گازی

باتوجه به آمارها استفاده از کولر گازی در چندین سال اخیر رشد چشم گیری داشته و بسیار افزایش پیدا کرده است.  دلیل این هم استفاده نیز گرم تر شدن هوا  حتی در شهر های کوهستانی نظیر تبریز است.  به طوری که دمای هوای تبریز تا ۴۰ درجه سانتی گراد نیز افزایش داشته است.  هم چنین کولر گازی محدود به مصارف خانگی نیز نمی شود و عده ای از آن در مغازه ها و محل کار خود نیز استفاده می کنند.

کولر گازی های مدل جدید

در سری جدید تر کولر گازی  می توان شاهد سیستم گرمایشی، سرمایشی و هم چنین بهره وری بسیار بالای آن بود. از مزایای مدل های جدید می توان به کیفیت بهتر سرمایشی و جلوگیری از افزایش رطوبت و کنترل و هوشمند بودن آن ها اشاره کرد.

یو پی اس کولر گازی

مصرف برق در کولر گازی

نسبت به سایر دستگاه ها می توان گفت که  کولر گازی از بهره وری بسیار بالایی برخوردار است و نزدیک به  هشتاد درصد  انرژی برق را که دریافت می کند به صورت گرمایشی و سرمایشی به فضا پس می دهد.

اما یو پی اس برای کولر گازی چه فایده ای دارد؟

استفاده از یو پی اس برای تمامی وسایل برقی مفید و سودمند است.  بنابراین استفاده ups برای کولر گازی هم  بی ثمر و بی فایده نخواهد بود. به کار گیری یو پی اس برای کولر گازی کارایی و استفاده از آن را به صورت چشم گیری بهبود می بخشد.  به طور کلی  میزان برق مصرفی برای یک کولر گازی  در حدود  ۵/۱ کیلو وات محاسبه شده  است و یک یو پی اس توانایی تامین برق در حدود ۴ تا ۵ ساعت را برای کولر گازی دارد.

مرقون به صرفه بودن یو پی اس برای کولر گازی

با توجه به موارد ذکر شده در بالا می توان گفت که یو پی اس برای کولر گازی بسیار مرقون به صرفه است، چرا که به کار بردن سیستم گرمایشی  از لحاظ اقتصادی  برای این وسیله ها بسیار بالا است  و  در قیاس با سایر وسایل مرقون به صرفه است.

نوع یو پی اس برای کولر گازی

یو پی اس مناسب برای کولر گازی از نوع آنلاین اینتراکتیو است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب به شمار می رود.

هم چنین لازم به ذکر است که در کولر گازی از تکنولوژی اینورتر نیز کمک گرفته می شود و درجه کیفی وسیله به درجه A افزایش پیدا می کند.

هم چنین باید خاطر نشان کرد که ups برای مصارف خانگی ، تجهیزات پزشکی و… نیز بسیار مفید است و خسارات ناشی از مشکلات برق شهر را کاهش می دهد.

یو پی اس

برچسب ها :

آخرین محصولات  

دیدگاه خود را وارد کنید

No Comments