صفحه نخست » یو پی اس برای دوربین مداربسته و دزدگیر
  • مرداد ۱۶, ۱۳۹۷

یو پی اس برای دوربین مداربسته و دزدگیر

یو پی اس دوربین مداربسته

دستگاه یو پی اس محدودیت کاربردی ندارد و برای مصارف مختلف صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله این کاربرد ها استفاده آن برای انواع گوناگون دوربین مداربسته و دزدگیر است که ما در این مقاله از ایران یو پی اس آن را برای شما بازگو کرده ایم.

استفاده از یو پی اس برای دوربین مداربسته و دزدگیر

در کاربرد یو پی اس برای دوربین های مداربسته و دزدگیر تعداد این دستگاه ها الزامی است . به همین خاطر ما آن ها را با تعداد مشخص برای شما شرح داده و محاسبه کرده ایم.

به کارگیری یو پی اس برای چهار دوربین مداربسته

به صورت کلی ما به حدود ۵۰ وات توان برای چهار دوربین مداربسته و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی اش مثل منبع تغذیه نیازمند هستیم. به همین جهت تامین این مقدار توان بایستی حداقل از یو پی اس با توان ۶۰۰ VA استفاده شود.

UPS_ VA600 با دارا بودن باتری ۷ آمپر بر ساعت قادر است دوربین مداربسته ما را تا ۴۰ دقیقه روشن نگه دارد. هم چنین باتری ۹ آمپر بر ساعت نیز این مدت زمان را به یک ساعت یعنی ۶۰ دقیقه می رساند. استفاده از دو باتری ۷ آمپری نیز دوربین مداربسته  را به طور تقریبی یک ساعت و چهل دقیقه به طور فعال تغذیه می کند.

یو پی اس دوربین مداربسته

استفاده از یو پی اس برای هشت دوربین مداربسته

برای تغذیه هشت دوربین مداربسته بایستی از UPS  با توان ۱ K V و دستگاه  DVR و تجهیزات جانبی استفاده نمود. ۱ K V با داشتن دو باتری ۷ آمپر بر ساعت می تواند دوربین مداربسته را تا یک ساعت روشن نگه دارد.  چنان چه از دو باتری ۹ آمپر بر ساعت استفاده شود این زمان ۲۰ دقیقه افزایش می یابد. هم چنین برای سه باتری ۹ آمپر / ساعت نیز به دو ساعت  می رسد.

به کار بردن یوپی اس برای شانزده دوربین مداربسته

برای این تعداد دوربین مداربسته می توان از یو پی اس با توان ۱ K V و دستگاه DVR و تجهیزات جانبی استفاده کرد.

این نوع UPS با دارا بودن دو باتری هفت آمپر / ساعت می می تواند تجهیزات مداربسته  را تا نیم ساعت روشن نگه دارد.  دو باتری نه آمپر/ ساعت این زمان را ۴۰ دقیقه و سه باتری نه آمپر/ ساعت این زمان را به ۶۰ دقیقه افزایش می دهند.

یو پی اس دزدگیر و دوربین

 

با خرید و نصب یو پی اس برای دوربین مداربسته و دزدگیر های خود در زمان قطعی برق نیز امنیت مکان و تجهیزات خود را کنترل کنید.

برچسب ها :

آخرین محصولات  

دیدگاه خود را وارد کنید

No Comments