صفحه نخست » یو پی اس برای آسانسور – بهترین یو پی اس آسانسور و بالابر
  • مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

یو پی اس برای آسانسور – بهترین یو پی اس آسانسور و بالابر

یو پی اس آسانسور

امروزه به علت مشکلات و اختلالات رایج برق شهر استفاده از یو پی اس برای محافظت و به کارگیری بسیاری از تجهیزات الکتریکی ضروری و حیاتی است . این سیستم به عنوان یک منبع تغذیه بدون وقفه موجب کاهش  بسیاری از خسارات ناشی از برق می شود. آسانسور نیز از مهم ترین تجهیزات ساختمانی به شمار می رود که کاربرد ups برای آن نیز خارج  از این بحث نیست. ما در این مقاله  درمورد یو پی اس برای آسانسور برای شما مطلب گردآوری کرده ایم، همراه ایران یو پی اس باشید.

نقش و کاربرد آسانسور در زندگی های امروزی

آسانسور با ظرفیت بالابری متفاوت در ساختمان های مختلف اداری و خانگی کاربرد فراوانی دارد به گونه ای که امروزه بیش تر آپارتمان های سه طبقه و از آن بیش تر دارای آسانسور هستند. استفاده از آسانسور به قدری فراگیر شده که در بناهای دو طبقه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بی شک این سیستم بالابر جزو محبوب ترین تجهیزات در ساختمان ها به شمار می رود.

از علل این محبوبیت می توان به مواردی از قبیل سهولت زیاد در حمل و نقل ارتفاعی برای افراد من جمله بیماران، سالمندان و افراد معلول اشاره داشت. پس نبود چنین وسیله ای در ساختمان مشکل ساز خواهد بود.

توجه!

آسانسور به عنوان یک وسیله پر مصرف برقی در قیاس با سرانه ساختمان آن قدرها هم پر هزینه نیست.

یوپی اس آسانسور

 برق مصرفی یک آسانسور

برق مورد استفاده در آسانسور به قدرت موتور و تعداد توالی و فواصل پیمایش عمودی بستگی دارد. هم چنین بهتر است بدانید که در حال حاضر کلیه آسانسورها به سیستم های مکانیکی ذخیره انرژی در زمان پیمایش عمودی مجهز هستند. این مسئله موجب شده است که به هنگام فرود و پائین آمدن  از نیروی برق کمی  استفاده گردد.

اما با این حال به طور کلی میزان برق مصرفی آسانسور چهار تا هجده و نیم کیلو وات بر اساس ظرفیت حمل متغیر است.

اهمیت استفاده از یو پی اس برای آسانسور

به کارگیری تکنولوژی بازیافت انرژی در آسانسور که حرکت سبز نام دارد موجب راه اندازی آسانسور با برق تک فاز گردیده است.

همه آسانسور ها با خطرات و مشکلات ناشی از قطعی برق و سیستم های ذخیره مکانیکی مواجه هستند. این چنین خطراتی  باعث گیر افتادن افراد در آسانسور می شوند. پس در این جا اهمیت استفاده از یو پی اس برای آسانسور روشن و واضح می شود.

کاربرد یو پی اس برای آسانسور در زمان قطعی برق

دستگاه یو پی اس توانایی تامین برق سه فاز و تک فاز مورد نیاز آسانسور را دارد و با این امکان خطر گیر افتادن در آسانسور نیز وجود ندارد. هم چنین با به کار بردن یو پی اس برای آسانسور دیگر نیازی به سیستم های ذخیره وزنه نیست و بدین صورت هزینه ها نیز کاهش پیدا خواهد کرد. به کارگیری یو پی اس برای آسانسور موجب افزایش ایمنی، طول عمر و اطمینان  استفاده از آن می شود.

یو پی اس برای آسانسور

هم چنین تعمیرات، به روز رسانی و نگه داری ساده تری برای یو پی اس نیاز است. با نصب ups برای آسانسور برق ذخیره اضطراری و برق ذخیره بالا رفتن آسانسور را تامین و موجب افزایش ایمنی می شوید.

برچسب ها :

آخرین محصولات  

دیدگاه خود را وارد کنید

No Comments