صفحه نخست » یوپی اس رو میزی برای کامپیوتر شخصی + قیمت
  • مرداد ۱۸, ۱۳۹۷

یوپی اس رو میزی برای کامپیوتر شخصی + قیمت

یو پی اس برای لپتاب

کامپیوتر در دنیای دیجیتال امروزی از پر کاربردی ترین و ضروری ترین سیستم های الکترونیکی به شمار می رود. به طوری که در عصر حاضر کم تر شخصی پیدا می شود که کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ نداشته باشد. اهمیت این سیستم ها در تسریع و انجام کارها به قدری است که برخی از افراد از هردو یعنی هم رایانه شخصی و هم لپ تاپ استفاده می کنند. هردو وسیله بر اساس مکان و کاربردی که دارند دارای ارزش عملکردی خاص هستند. ما در این مقاله از ایران یو پی اس سعی کرده ایم اهمیت استفاده از یوپی اس برای حفظ داده ها و اطلاعات را در سیستم های کامپیوتر شخصی را برای شما شرح دهیم، با ما همراه شوید.

اهمیت استفاده از کامپیوتر شخصی

هدف از به کارگیری و استفاده از سیستم های کامپیوتری خانگی پردازش سریع و انجام عملیات محاسباتی و… و به علاوه حفظ و ذخیره اطلاعات و داده های شخصی است. این مسئله به اندازه ای با ارزش و مهم است که در برخی موارد می توان گفت ارزش اطلاعات پردازشی یا ذخیره شده از خود رایانه هم گران بها تر محسوب می شود. اما گاهی  با توجه به بعضی مسائل مانند مشکلات و اختلالات رایج برق شهر نگه داری و حفظ این اطلاعات سخت می شود. اما باز هم برای حل چنین موضوعی راه حلی وجود دارد که آن هم دستگاه یو پی اس است.

یو پی اس برای کامپیوتر شخصی

استفاده از یوپی اس رو میزی برای کامپیوتر شخصی

همان طور که گفته شد حفظ اطلاعات کامپیوتری از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است و بایستی به صورت دائمی مورد حفاظت قرار گیرند. اما در این بین قطعی برق حتی برای یک بار هم در برخی موارد زیان آور و درد سر ساز است. برای مثال در سامانه های تالار بورس، سهام، کامپیوتر های کنترل پرواز، رایانه تجهیزات دفاعی و نظامی ، عملیات های استخراج نفت و … این موضوع بسیار مطرح است. با استفاده از یو پی اس می توان جلوی این مشکلات و خسارات ناشی از قطعی برق را گرفت.

بدین ترتیب چه کامپیوتر های شخصی و چه سیستم های مورد استفاده در مراکز اداری و صنعتی تماما نیاز به یوپی اس دارند و باید اطلاعاتشان به خوبی و به طور کامل حفظ شود. استفاده از یو پی اس موجب می شود که در زمان قطعی برق کامپیوتر شخصی شما حتی ری استارت هم نشود.


بیشتر بخوانید : یو پی اس چیست؟


چه نوع یو پی اس برای کامپیوتر شخصی مناسب است و قیمت

میزان توان مصرفی کامپیوتر ها معمولا پنجاه تا دویست وات با توجه به بزرگی و نوع آن متغیر است. اما به طور کلی به کارگیری یک یو پی اس هزار تا دو هزار ولت آمپر برای تامین انرژی برق به مدت چهار ساعت کافی است.برای تهیه یو پی اس رو میزی با قیمت مناسب می توانید به بخش محصولات مراجعه کرده و یا برای دریافت قیمت روز این محصول با ما در تماس باشید.

 

نکته!

باید خاطر نشان کرد که انتخاب دستگاه یوپی اس مناسب به تعداد کامپیوتر و میزان جریانی که کامپیوتر می کشد نیز بستگی دارد.

برای دو تا سه کامپیوتر شخصی یا اداری یک دستگاه ups دو هزار ولت آمپر کافی و مناسب است.

با خرید به موقع یو پی اس برای کامپیوتر شخصی خود از بسیاری از خسارات و مشکلات آتی جلوگیری به عمل آورید. جهت کسب اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

تصاویر بیشتر برای یو پی اس رو میزی :

 

 یو پی اس رو میزی یو پی اس رومیزی

یو پی اس برای خانه

یو پی اس کامپیوتر شخصی و لب تاپ و مانیتور

یو پی اس رو میزی

یو پی اس APC خانگی

یو یی اس کامپیوتر

بهترین یوپی اس خانگی

یو پی اس رو میزی APC

 

برچسب ها :

آخرین محصولات  

دیدگاه خود را وارد کنید

No Comments