صفحه نخست » بهترین برند باتری یو پی اس چیست / چه نوع باتری یو پی اس بخریم؟
  • مرداد ۱۱, ۱۳۹۷

بهترین برند باتری یو پی اس چیست / چه نوع باتری یو پی اس بخریم؟

بهترین برند باتری یو پی اس

تنوع برند باتری یو پی اس در بازار زیاد است و  در حال حاضر شرکت های مختلفی اقدام به  واردات باتری یو پی اس می کنند. اما مهم ترین سوالی که ذهن اکثر مشتریان را به خود  جلب  می کند، این است که بهترین برند باتری یو پی اس چیست؟ و چه نوعی باتری یو پی اس بخریم؟ در این مقاله از ایران یو پی اس سعی داریم شما را با معروف ترین برند های یو پی اس آشنا کنیم، با ما همراه شوید.

فعالیت شرکت ایران یو پی اس در  عرصه فروش باتری یو پی اس

ایران یو پی اس بر مبنای این که باتری دارای نقشی کلیدی در دستگاه ups است، اهمیت و توجه ویژه ای را در این زمینه  دارد. این شرکت با دارا بودن کارشناسان متخصص و سال ها تجربه به نتیجه مشخصی از انواع برندهای باتری یو پی اس رسیده است.

 بهترین برند باتری یو پی اس و معروف ترین آن ها

  • فیام ایتالیا
  • نارادا چینی
  • یو نیکور کره ای
  • نیو مکس کره ای
  • K_STAR چینی

بیشتر بخوانید : یو پی اس چیست؟


اما بهترین برند باتری یو پی اس مربوط به کدام کشور است؟

در این بین بر اساس بررسی و توجه کیفیت باتری ها می توان گفت که باتری های یو پی اس کره ای دارای سه سال گارانتی تعویض و باتری های چینی دو سال هستند.

هم چنین باید خاطر نشان کرد که طول عمر باتری های کره ای در حدود شش تا هشت سال و نوع چینی دارای چهار الی شش سال است.

باتری یو پی اس

نحوه نگه داری باتری یو پی اس

هر دو برند باتری یو پی اس چه کره ای و چه چینی نگه داری مشابهی دارند . به طوری که لازم است دمای محیط گرم یا خیلی سرد نباشد و فضای نگه داری عاری از هر گونه رطوبت باشد.

کدام نوع برند از باتری یو پی اس را بخریم؟

به طور کلی اگر خواهان بهترین نوع با طول عمر ده سال هستید بایستی از نوع باتری های اروپایی خرید کنید. اما چنان چه قصد خرید جنس و نوع متوسط را دارید بهتر است برندهای کره ای را خریداری کنید.

 بر چه اساس توان یو پی اس و باتری یو پی اس  را انتخاب کنیم؟

از مسائل مهم به هنگام خرید یو پی اس توانایی محاسبه صحیح یو پی اس و آمپر باتری مورد استفاده است. در زیر این موضوع را برای شما شرح داده ایم.

جهت انتخاب یو پی ای مناسب باید در ابتدا توان تجهیزات مورد محاسبه قرار بگیرد .هم چنین توصیه می شود که از ups های با توان بالا استفاده شود. برای مثال؛

چنان چه یک اداره شش کامپیوتر داشته باشد و توان هر کدام ۲۵۰ وات باشد ، توان کلی رایانه ها۱۵۰۰ وات خواهد شد. به هنگام خرید ups با توان بالاتر ۱۹۵۰ خریداری شود، یعنی در حدود ۳۰ درصد بالاتر از توان کلی.


بیشتر بخوانید : یو پی اس برای مصارف خانگی


 مشخصات یو پی اس برای انتخاب

ضریب توان (Power Factory) یو پی اس است . در بازار فروش نیز توان یوپی اس بر اساس توان ظاهری آن و بر حسب KVA شناخته می گردد که بر این مبنا KVA3 دستگاه مناسبی برای شما است.

لازم به ذکر است که دستگاه های یو پی اس اغلب دارای بازده بیش تر از نود و پنج درصد هستند و با توجه به میزان مصرف کننده وباتری شان تا زمان مشخصی برق خروجی را تامین می کنند.

باطری یو پی اس نیومکس

 

فرمول مربوط :

مثال برای درک بیش تر قضیه یک یو پی اس با دو باتری ۱۲ ولت و ۵۵ آمپر ساعت در حال تغذیه یک کامپیوتر ۳۰۰ وات  می تواند بیش تر از ۳٫۳ ساعت سیستم کامپیوتری را روشن نگه دارد. هم چنین چنین یو پی اسی توانایی روشن نگه داشتن ۱۶ لامپ مهتابی ۶۰ وات را به مدت یک ساعت را دارد.

امیدواریم با توجه به نکات گفته شده بتوانید بهترین برند باتری یو پی اس و هم چنین مناسب ترین دستگاه UPS را خریداری کنید. تیم فنی ایران یو پی اس با سال ها تجربه و مهارت در زمینه فروش باتری یو پی اس آماده پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه خرید انواع باتری ، تعمیر و فرو ش یو پی اس و باتری یو پی اس است. با ما تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها :

آخرین محصولات  

دیدگاه خود را وارد کنید