صفحه نخست » باتری یو پی اس کره ای را بشناسید!
  • مهر ۲۸, ۱۳۹۷

باتری یو پی اس کره ای را بشناسید!

باتری یو پی اس کره ای

با افزایش استفاده از دستگاه های ups با توجه به مزایایی که دارد تولید انواع باتری یو پی اس نیز در جهان گسترش یافته است. اما این که چه باتری یو پی اسی خوب است و چه مارکی طول عمر بالاتری دارد ؟ پرسش هایی هستند که باید به آن پاسخ دهیم.

معروف ترین کشورهای تولید کننده باتری یو پی اس چین، کره جنوبی و کشورهای آمریکایی و اروپایی هستند که کیفیت و مدت زمان استفاده محصولات تولید شده این سه کشور بسیار متفاوت است. ولی اگر بخواهیم طول عمر باتری یو پی اس را در این سه کشور بررسی کنیم، باید بگوییم که کشورهای اروپایی و آمریکا بهترین باتری های یوپی اس را تولید می کنند . به طوری که میزان عمر در باتری ups تولید شده این کشورها به بیش از ۱۰ سال هم می رسد. “باتری یو پی اس کره ای”نیز در حد متوسطی قرار دارد و طول عمر در این نوع به ۵ الی ۸ سال می رسد. ولی امان از باتری های چینی که بیش تر از ۵ سال دوام ندارند.

بیشتر بدانید: فرق باتری ماشین با باتری یو پی اس در چیست؟

باتری یو پی اس کره ای مرغوب

کارکرد مناسب و صحیح دستگاه یوپی اس شما بستگی زیادی به نوع باتری استفاده شده در آن دارد.  به همین خاطر اگر قصد خرید باتری  یو پی اس کره ای را دارید بهتر است که نوع مرغوب و شناخته شده را خریداری کنید. ما در این مقاله ایران یو پی اس سعی کرده این معروف ترین برند های باتری یو پی اس کره ای را به شما معرفی کنیم.

باتری یو پی اس کره ای

کدام برندهای باتری یو پی اس کره ای معروف هستند؟

  1. باتری نیومکس کره جنوبی

از شناخته شده ترین باتری های یو پی اس کره ای می توان به نیومکس(newmax)اشاره کرد.  نیومکس فعالیت خود را در زمینه تولید باتری ups  از سال ۱۹۷۹ آغاز کرده است. با توجه به پیشرفت چشم گیر این برند در زمینه تولید باتری ۴۴ درصد از سهم بازار کره جنوبی به نیومکس اختصاص یافت.  از افتخارات این شرکت تولید کننده باتری یو پی اس کره ای می توان به دریافت گواهینامه و استانداردهای بین المللی  در سال ۲۰۰۲  و گسترش دادن خط های تولیدی اش در سال ۲۰۱۲ اشاره داشت. هم چنین نیومکس رتبه بالایی در صادرات و تولید دارا است. قیمت باتری یو پی اس کره ای نیز مانند طول عمر آن در حد متوسطی است.

  1. باتری یونیکور ( unikor)

یونیکور نیز جزو برندهای معروف باتری یو پی اس کره ای است که خریداران مخصوص به خودش را دارد.

بیشتر بدانید: باتری های یو پی اس ایرانی را بشناسید!

قیمت باتری یو پی اس کره ای چه قدر است؟

باتری یو پی اس کره ای نسبت به نوع چینی کمی گران تر است و دلیل آن هم کیفیت باتری و طول عمر بیش تر  هست.  اما از تاثیر گذارترین ویژگی ها در تعیین قیمت می توان به وزن باتری اشاره داشت . با توجه به این خصوصیت باتری های کره ای  در حدود ۲۹ الی ۳۴ کیلوگرم و چینی ها در حدود ۲۶الی ۲۹ کیلوگرم وزن دارند.  وزن باتری یوپی اس هم به سرب استفاده شده در آن بستگی دارد. سرب نیز از با ارزش ترین آلیاژ های جهان به شمار می رود.  همین علت هم گران بودن نوع کره ای به باتری یو پی اس چینی است.

طول عمر باتری در قیمت گذاری تاثیر دارد و باتری یو پی اس کره ای با توجه به تکنولوژی ساخت دارای عمر و دوام بیش تری است. همین علت هم قیمت باتری های یو پی اس کره ای را ۳۰ الی ۳۵ درصد گران تر از نوع باتری ups چینی کرده است.

بهتر است کیفیت را فدای قیمت نکنید و باتری یو پی اس کره ای مرغوب و مناسبی را برای دستگاه های ups  خود خریداری کنید.

برچسب ها :

آخرین محصولات