صفحه نخست » باتری های یو پی اس ایرانی را بشناسید
  • مهر ۲۸, ۱۳۹۷

باتری های یو پی اس ایرانی را بشناسید

باتری های یو پی اس ایرانی

باتری یو پی اس به عنوان مهم ترین قسمت دستگاه های ups باید با توجه و دقت بیش تری انتخاب و خریداری شود . اما مهم ترین مسئله ای که در این جا مطرح می شود این است که کدام باتری های یو پی اسی مناسب و با کیفیت هستند؟ برای مثال باتری یو پی اس کره ای بخریم بهتر است یا باتری یو پی اس ایرانی ؟

در مقاله دیگر ایران یو پی اس به صورت مجزا به معرفی باتری یوپی اس کره ای پرداخته ایم و در این مطلب نیز می خواهیمباتری های یو پی اس ایرانی را به شما معرفی کنیم.

تولیدکننده باتری های یو پی اس ایرانی

از معروف ترین شرکت ها و تولیدکنندگان باتری های یو پی اس ایرانی می توان به صباباتری اشاره کرد. فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع مختلفی از باتری برای وسایل تولیدی، یو پی اس ها ، صنعت و نیروگاه است. صبا باتری با گسترش فعالیت خود در بسیاری از شهرهای کشور توانسته جایگاه خوبی را در بازار ایران بخش باتری های  تولیدی تصاحب کند. به طور تقریبی نیز می توان سهم باتری صبا را در بازار ۲۱ درصد دانست. هم چنین معیاری هم چون طول عمر باتری از ضرورت های انتخاب و خرید آن است که در این مورد باتری های یو پی اس ایرانی در حال رقابت با باتری های یو پی اس چینی هستند.

عمر باتری های یو پی اس ایرانی چه قدر است؟

در زمان خرید باتری یو پی اس بایستی توجه داشته باشید که عمر همه تجهیزات مرتبط با میزان به کارگیری و نحوه نگه داری اصولی آن و دارای ارتباطی مستقیم است. به همین خاطر باید از ساختار داخلی و تجهیزات تشکیل یافته آن نیز اطلاع داشت چرا که در عملکرد دستگاه یو پی اس تاثیر گذار هستند.

بیشتر بدانید: عیب یابی و تست باتری یو پی اس

باتری های یو پی اس ایرانی

بیشتر بدانید: کارت snmpچیست و چه کاربردی دارد؟

اما به طور متوسط باتری های یو پی اس چند سال عمر می کنند؟

بیش ترین نوع باتری های یو پی اس را مدل باتری اسیدی در بر می گیرد.  عمر مفید این باتری ها در حد متوسط و مقرون به صرفه است. هم چنین به دلیل این که در ساخت باتری از درپوش بسته استفاده می شود، نگه داری راحت تری دارند. بنابراین نوع سرب اسید درپوش بسته از کاربردی ترین باتری های یو پی اس هست. لازم به ذکر است که یو پی اس های گران قیمت به علت استفاده از باتری های نیکلکادمیوم و لیتیوم دارای عمر بالا تر و سرعت شارژ بیش تری هستند و همین امر آن ها را از سایر باتری ها متمایز می کند.

معروف ترین باتری های یو پی اس از نظر ساختار داخلی

به طور کلی می توان باتری های یوپی اس را از لحاظ ساختار داخلی به دو مدل معروف کرد.

  1. مدل سرب اسید : دارای طول عمر بالای ۵ سال هستند. هم چنین این مدل خود در دو نوع باتری های درپوش باز(مایع) و باتری های درپوش بسته(خشک) تولید می شوند.
  2. مدل نیکلکادمیوم و لیتیوم : در دستگاه های یوپی اس جدید تر مورد استفاده قرار می گیرند و دارای عمر بالای بیش از ۱۰ سال هستند.

برای کسب اطلاعات بیش تر با کارشناسان فروش ایران یو پی اس تماس بگیرید تا  پاسخ گوی سوالات شما در انتخابباتری های یو پی اس ایرانی باشند.

برچسب ها :

آخرین محصولات  

دیدگاه خود را وارد کنید

No Comments